Mercedes-amg gt 63 s e performance виявився потужнішим очікуваного

122

Перший з експонатів мерседеса на автосалоні в мюнхені розкритий сьогодні, майже за тиждень до виставки. Відділення amg представило супергибрид mercedes-amg gt 63 s e performance. Автомобіль на базі ліфтбека gt отримав індекс 63, а не 73. Приставка e performance вказує на нову силову установку. У ній бітурбомотор v8 4.0 працює в тандемі з електродвигуном на задній осі. Сумарна віддача досягає 843 к.с. І 1470 н•м. Це найпотужніша серійна модель з аффальтербаха.

до двс v8 4.0 m 177 додаються стартер-генератор rsg (10 квт, 14 к. С.) з ремінним приводом і девятідіапазонная коробка передач amg speedshift mct 9g. Ззаду стоїть блок, що складається з електромотора (на розрізі він видно лівіше центру), двоступеневої трансмісії (по центру) і електронноуправляемого диференціала підвищеного тертя (правіше центру). Вище задньої осі видно тягова батарея.

Мотор v8 4.0 поодинці видає 639 к.с. І 900 н•м і приводить всі колеса. Задній електромотор з віддачею в 150 квт (204 к.с.) і 320 н•м впливає безпосередньо на задню вісь. Таке компонування агрегатів німці назвали гібридом p3. З урахуванням комбінації передавальних чисел загальний крутний момент може становити від 1010 до 1470 н•м.це дозволяє ліфтбеку набирати сотню з місця за 2,9 с, 200 км/год — швидше десяти секунд і розвивати максималку в 316 км/ч.

модель отримала передній бампер з більшими повітрозабірниками і перекроєним сплітером, задній бампер з кришкою зарядного порту, трапецієподібні вихлопні патрубки з зовнішніми канавками, значки e performance на передніх крилах. Запропоновані колісні диски на 20 і 21 дюйм в двох кольорах на вибір, стайлінг-пакети amg night package ii, night package і carbon package.

Хоча основне завдання електромотора-привід задньої осі, при прослизанні задніх коліс він може переправляти електричну тягу вперед, через ту ж повнопривідну трансмісію, що працює в зв’язці з двс. Двоступенева ж коробка передач на задній осі забезпечує високий крутний момент в перші ж миті старту з місця, але на швидкості близько 140 км/год перемикається на другу передачу для забезпечення оптимальних обертів електродвигуна на високих швидкостях.

Стандартна двохекранна мультимедійна сістемаmbux пропонує специфічні для гібрида розділи: візуалізацію потоків потужності, параметри роботи всієї установки і заднього електродвигуна окремо аж до крутного моменту, температури електромотора і батареї.

Особливої розповіді гідна тягова батарея. Вона розроблена з урахуванням досвіду створення акумуляторів для сучасної гібридної формули-1. Оснащена так званим прямим охолодженням: неелектропровідна рідина (14 л) омиває всі 560 літій-іонних осередків, підтримуючи оптимум температури. Це один із секретів, що дозволили отримати високу питому віддачу батареї в 1,7 квт/кг.

Штатна багатокамерна адаптивна пневмопідвіска amg ride control + – нова для п’ятидверного amg gt. Тут поза корпусів амортизаторів є безступінчаті клапани незалежного регулювання зусиль стиснення і відбою. Підвіска працює в злагоді з системою контролю тяги amg dynamics, завідуючою роботою повного приводу і заднього електронноуправляемого диференціала, а також системою стабілізації (є режими basic, advanced, pro, master).

При власній вазі в 89 кг ця 400-вольтова батарея може видати потужність 150 квт протягом десяти секунд. Тривала віддача становить 70 квт. Ємність батареї-6,1 квт * год. І хоча основний акцент тут на потужності, цього вистачає, щоб ліфтбек міг проїхати 12 км тільки на одній електриці. Заряджати батарею можна через бортовий зарядний пристрій потужністю 3,7 квт, що підключається до громадської станції, настінного блоку або до побутової розетки змінного струму.

рульове колесо amg performance зі здвоєними спицями доповнено селектором режимів dynamic select з міні-дисплеєм. Режимів, що впливають на програму роботи моторів і трансмісії, сім: electric, comfort, sport, sport+, race, slippery і individual. У чисто електричному можна рухатися на швидкості до 130 км/ч.

Регулювання, пропоновані системою amg dynamic select — не єдині, доступні водієві. Кнопками на кермі також можна вибирати ступінь рекуперації енергії при відпуску педалі акселератора. У рекуперації чотири рівні. Нульовий дає мінімальний опір (регенерація йде, але мінімальна), і в такому режимі машина поводиться майже як звичайна. Перший рівень вважається базовим, тут регенерація низька, але вже відчувається водієм. Другий рівень сильніше, а третій дозволяє їхати в одну педаль (в звичайному потоці), так як збирає на гальмуванні до 100 квт потужності. Четвертий режим названий race, він оптимізований під гоночні траси, дозволяючи максимально наповнювати батарею при будь-якому гальмуванні.

безліч версій кольорів інтер’єру в шкірі наппа exclusive: “перламутровий титан «плюс чорний з жовтою прострочкою,»трюфельно-коричневий” /чорний, коричневий sienna, classic red, yacht blue, deep white, neva grey.

Інші особливості моделі: композитних-керамічна гальмівна система з дисками 420 380 мм (передні гальмівні супорти — шестипоршневі фіксовані, задні — однопоршневые плаваючі, пофарбовані в бронзовий колір), середня витрата палива 8,6 л/100 км, запуск за замовчуванням в безшумному комфортному режимі (активується тільки електромотор), звукове сповіщення пішоходів при русі на одній електротязі при низьких швидкостях (синтезований сигнал транслюється через зовнішні динаміки на повну потужність до 20 км/год до єс і до 30 км/год у сша, після чого плавно затухає до 50 км/год). Вихід супергібриду на ринок очікується до кінця року.