Вибір човнового мотора parsun

6-24-2020

Четырехтактный лодочный мотор Парсун 2.6 под высокий транец
Для будь-якого рибалки важливо мати надувні човни з двигуном. Це універсальний засіб, що дозволяє чоловікам відпочити, наловити риби і просто розслабитися. Але з іншого боку – це обладнання дозволяє знайти на річці або озері тихі і затишні місця, які з берега були недоступні. Щоб можна було швидко вирушити на велику глибину, рибалки і мандрівники використовують мотори різного механізму і сили, які чіпляються як на надувний човен, так і на пластикову, металеву і навіть дерев’яну. Також хочемо вам порекомендувати купить лодочный мотор parsun в інтернет магазині 5Шоп.

Класифікація моторів

Щоб зробити правильний вибір покупцеві потрібно розібратися в різновидах і вибрати відповідну модель мотора. Найпопулярнішими вважаються двигуни внутрішнього згоряння. У них середній показник продуктивності. Більш тихими вважаються водометні двигуни. Вони працюють на воді, що подається в мотор під певним тиском. Абсолютно безшумними і потужними вважаються електродвигуни, що мають високий рівень ККД.

Поділяють мотори для човнів також за призначенням. Виділяють класичні двигуни і допоміжні. Перший вид застосовується як основне джерело ходу. Вони можуть встановлюватися на одномісні човни, а також на великі катери і яхти. А допоміжний варіант підходить для великого суду. Він потрібний для кращої маневреності при поворотах, швартуванні. Іноді їх можна використовувати як класичні прилади.

Також човнові двигуни поділяють на два типи:

  • ДВЗ, 2-тактний;
  • ДВЗ, 4х-тактний.

Перша форма більш компактніший за обсягом. Обладнання просте в обслуговуванні і не примхлива до якості бензину. З-за робочого циклу двотактного він має велику питому потужність, ніж у чотирьох. Двигуни з робочим циклом в 4 такту мають більший ресурс працездатності і надійності. Вони менше впливають на навколишнє середовище і тихіше працюють. Їх дозволяється експлуатувати на холостому ходу, що зменшує витрату палива.

Також класифікувати двигуни можна по потужності. В основному всі прилади поділяються на: з потужністю до п’яти кінських сил і більше десяти. Оптимальним варіантом вважається саме перший, так як його можуть експлуатувати не тільки рибалки, але і рятувальники і прогулянкові човни. Але при такій потужності середня швидкість руху може бути приблизно 10 км/год, що супроводжується гучністю і вібраціями. Якщо у мотора вже 6-8 л. с., то він може розвивати швидкість до 20 км/год, а з потужністю понад десять кінських сил човен може рухатися близько 30 км/год.

По системі управління буває також два типи моторів:

  • Румпельна. Регулювання руху відбувається за допомогою спеціального румпель, газ регулюється ручкою двигуна.
  • Дистанційна. Газ подається дистанційно, через пульт управління. Напрямок човни змінюється важелем або рульовим колесом. Така система управління стає на катери більше 3,5 метрів в довжину.

Вибір виробника

Серед всіх моторів є як бюджетні варіанти, так і дорожчі, які прослужать власнику не один рік. До надійних виробників, які випускають якісну продукцію, відноситься parsun . Всі вони використовують при виготовленні сучасні технології, які роблять двигуни мотора міцними і безшумними.