Технічна гарантія на автомобіль vs продовжена: що краще

55

партнерський матеріал

Продовжена гарантія

Так називають обслуговування автомобіля після закінчення дії заводської гарантії. Виробник бере на себе відповідальність щодо подальшої підтримки стану машини в офіційних сервісах.

плюси

  • зберігається пряма співпраця з дилером

Водій вже довіряє офіційному виробнику, тому такий спосіб нічого істотно не змінить в обслуговуванні.

  • термін служби автомобіля можна продовжити

Дилер використовує тільки оригінальні запчастини, гарантуючи їх довговічність і зносостійкість.

  • можна вибрати компенсацію грошима або ремонт автомобіля

У рідкісних випадках дилер має право запропонувати компенсацію, якщо не може самостійно відремонтувати автомобіль. При цьому компенсація задовольнить клієнта, так як в розрахунок йде офіційна вартість деталі і її заміни.

мінуси

  • багато поломки можуть не узгодити

Часте явище у автомобілістів-скарги і спроби судитися з дилерами через компенсацію ремонту. Зрозуміти, який випадок гарантійний, а який ні, не так-то просто.

  • термін і сума покриття залежать від стану автомобіля

Якщо машина у водія вже давно, дилер обов’язково перевірить її стан. Підключати заводську гарантію на автомобіль з високим ступенем зносу може бути навіть безглуздо, так як ремонт не будуть узгоджувати.

  • ремонтувати машину можна тільки в тому місті, де вона куплена

Це часте правило: техобслуговування тільки в тому місці, де водій купив автомобіль. При цьому автовласник може переїхати або спочатку жити в іншому місті.

  • можуть відмовити в ремонті

Якщо водій пройшов техобслуговування, зробив дрібний ремонт або встановив щось в обхід офіційного дилера, в гарантії на великий ремонт можуть відмовити.

  • високі ціни на техобслуговування

Ціни на таке обслуговування у дилера можуть в рази перевищувати той же набір послуг у звичайних сто.

Технічна гарантія

Таке обслуговування підключають на б/у автомобілі з пробігом. Гарантія ніяк не залежить від офіційного дилера і підключається рівно на рік. Водій щороку може змінювати умови за тарифом (його вартість і величину покриття). Ремонтують автомобіль в партнерських салонах, при цьому укладають договір і надають гарантії якості.

плюси

  • ремонт можна отримати в будь-якому місті, де у компанії є партнерські автосалони.

Автомобіль можна купити в одному місті, а технічну гарантію – в іншому. Географія ремонту взагалі не прив’язана до місця проживання водія. Можна приїхати в будь-яке партнерське сто компанії, щоб також отримати якісний ремонт з покриттям.

  • ціни нижчі, ніж у заводського обслуговування, при цьому якість на рівні.

Вартість пакету послуг не залежить від стану машини. Водій сам може вибрати тариф, який буде оплачувати раз на рік. У karso, наприклад, тарифи починаються від 29 900 рублів, а покриття витрат – від 150 000 рублів відповідно.

  • умови прописані в договорі

У документі описують всі гарантійні випадки і умови, при яких їх можна отримати. Немає дрібного шрифту, неоднозначних формулювань або застережень «на словах».

  • більше гарантійних випадків

Старий автомобіль рідко може зламатися через заводський брак, частіше-через знос. Тому багато деталей, які не ремонтують за офіційною гарантією, можна відремонтувати за технічною.

  • немає строгих обмежень

Технічну гарантію оформити простіше, так як вимог до машин виставляється менше. Зазвичай це обмеження по терміну служби або пробігу. У karso є кілька умов: автомобіль повинен бути не старше 20 років і проходити регулярну заміну масла і масляного фільтра. Інші вимоги та відповіді на часті запитання можна переглянути за посиланням.

  • гарантію можна переоформити

Якщо поточному автовласникові гарантія не стала в нагоді, він може звернутися в компанію, де купував її, і переоформити на іншу людину.

мінуси

  • теж відмовляють в ремонті

Рідко, але такі ситуації трапляються. Це відбувається через те, що поломка не включена в гарантійне обслуговування або водій не виконує умови за договором. Наприклад, не замінив масляний фільтр своєчасно.

  • без офіційних дилерів

Якщо співпраця з офіційними виробниками і постачальниками важливо для водія, тоді варіант з технічною гарантією не для нього. Таке обслуговування будується на ремонті у партнерських салонів і сто.

Що вибрати

Обидва варіанти можуть бути зручні, тому водіям варто відштовхуватися від того, що вони в підсумку хочуть отримати. Так, якщо їм важливий офіційний дилер, варто вибирати продовжену гарантію. Виробник буде далі підтримувати ремонт автомобіля. Однак технічна гарантія дозволить не турбуватися через серйозні поломки навіть якщо у автомобіля великий пробіг. При цьому ремонт поширюється на більшу кількість деталей і вузлів.