Властивості напівпричепів

4-25-2020
Автомобильные тенты из пвх

У сфері вантажоперевезень здавна склалася думка, що найактуальнішим, затребуваним і поширеним видом транспорту є вантажний автомобіль, оснащений тентованим кузовом або напівпричепом. З цим важко не погодитися, якщо взяти до уваги всі характеристики тентований транспорту. Першим, і, напевно, найголовнішою перевагою, є універсальність. Ці причепи забезпечують захист вантажу від факторів впливу навколишнього середовища (сонця, дощу, снігу, вітру і пилу) як суцільнометалеві причепи та фургони, але при цьому дозволяють виробляти процес завантаження / розвантаження будь-яким зручним способом. Більшість звичайних вантажів, які не потребують дотримання “особливих” умов транспортування, перевозяться саме тентованими напівпричепами. Стандартними внутрішніми габаритами напівпричепів прийнято вважати такі показники: довжина 13, 6м. , Ширина 2, 4м. і висота 2, 8м. Також хочемо вам порекомендувати ТентЕ

Тентовані діляться на два типи: варіант перший – в простолюдді “тенти будівельні”. Бічні сторони і дах є одним цілим виробом з високоміцного ПВХ матеріалу, при навантаженні / розвантаженні зсуваються цілком вперед “панчохою”, надаючи доступ до внутрішнього простору з обох сторін, а також зверху. Другий варіант відомий під назвою “штора”. На відміну від “тенту”, штор напівпричепи більш універсальні і дозволяють відкривати поверхні напівпричепа окремо один від одного, тобто, якщо процес навантаження проходить за допомогою крана, немає необхідності “расчехлять” напівпричіп повністю, досить відкрити тільки верхню поверхню. Те ж відбувається і з бічними стінками, відкривається тільки та сторона, яка є більш зручною для навантаження. Завдяки такій можливості, за шторними напівпричепами закріпилося прізвисько “сорочечка”.

Конструкція виходить не важка, тому масивний дах для неї не підійде. Хорошим варіантом даху буде тент з різноманітного матеріалу. Є можливість зробити прозорий дах з поліпропілену. Якщо є бажання можна вибрати оригінальний варіант: зробити дах з сухих гілок або соломи, можна використовувати очерет або інші матеріали. Дивлячись, яка фантазія. Альтанка буде нагадувати тропічну хатину. На крайній випадок можна використовувати металочерепицю, вона теж досить легка і легко монтується. Для того щоб дах альтанки НЕ протекла через дощ, обов’язково потрібно постелити щільну, непроникну плівку з поліетилену, або брезент. Через сильні і тривалі дощі дах може провиснути. Що б убезпечити себе від цієї події, потрібно натягнути волосінь або тонкий дріт від даху до стін. Натягувати дріт потрібно з періодичністю в 20 см. Тим самим створюється каркас, і дах не буде обвисати.