Як вибрати евакуатор

7-13-2020

 

Сучасні евакуатори: який тип евакуатора вибрати для перевезення авто

Коли необхідно організувати перевезення автомобіля, багато клієнтів задаються питанням, а який тип евакуатора потрібен саме в їхньому випадку. Від цього вибору багато в чому залежить безпека перевезення – правильний вибір зводить до мінімуму ризики пошкодження транспортного засобу, що мінімізує витрати часу на виконання замовлення і, як наслідок, заощаджує ваші гроші. До того ж, в певних ситуаціях слід замовляти евакуатор тільки певного типу, інакше буде неможливо виконати перевезення. Також хочемо вам порекомендувати замовити евакуатор на сайті http://auto-sos.com.ua.

А тепер про все по порядку…

Евакуатор з частковим навантаженням

Історично так склалося, що першим евакуатором був евакуатора із частковим навантаженням. Вперше він був винайдений в самій автомобилизированной країні, в США в 1916 році. Технічно він являє собою, як правило, виделку у вигляді захоплення під два колеса. На ці захоплення закочується автомобіль, закріплюється і піднімається на невелику висоту. Багато хто з вас бачили такі евакуатори в аеропортах – під’їжджає евакуатор, швидко піднімає на вилку неправильно припарковану машину і везе в «відстійник».

Серед недоліків даного типу евакуаторів можна відзначити той факт, що безпека перевезення завжди стоїть під великим питанням. По-перше, існує можливість наїзду на эвакуируемый автомобіль, а по-друге, вже на більш-менш середньої швидкості така зчіпка перетворюється на некерований автопоїзд, тому про перевезеннях на далекі відстані можна забути.

Даний тип евакуаторів застосовується в основному в тих місцях, де є обмеження по висоті (підземні паркінги, багатоярусні стоянки), а також при евакуації великовагового вантажного транспорту.

Евакуатор зі стаціонарною платформою

Даний тип евакуаторів являє собою автомобіль з жорстко закріпленою ламаної платформою, на якій встановлена або електрична, або гідравлічна лебідка. Іноді зустрічається варіант з механічною лебідкою з приводом від коробки відбору потужності. Навантаження на такий евакуатор здійснюється шляхом затягування лебідкою транспортних засобів на платформу по аппарелям, які висуваються або вручну, або гідравлічними циліндрами. Іноді зустрічаються евакуатори зі стаціонарною платформою, де в задній частині авто закріплені аутригери (гідроциліндр), призначені для забезпечення стійкості евакуатора при навантаженні великовагової спецтехніки.

Основним недоліком такого типу евакуаторів є те, що при завантаженні автомобілів з заблокованими колесами доводиться користуватися підкатними візками. До того ж, висувні апарелі, як правило, не дозволяють безперешкодно закотити автомобілі з низьким кліренсом.

Слід зазначити, що саме цей тип евакуаторів зустрічається найбільш часто на вулицях Москви.

Евакуатор з підйомно-зсувний платформою

На даному типі евакуаторів платформа піднімається цілком на певний кут і потім зсувається вниз. В результаті, эвакуируемый автомобіль затягується лебідкою відразу на платформу. Також дана платформа дозволяє вантажити автомобілі з заблокованими колесами. Як правило, дані платформи обладнані гідравлічними циліндрами і гидролебедкой, все управління йде з пульта, і ручну працю зведено до мінімуму.