Як вибрати поливальний шланг

3-13-2021

Який шланг для поливу вибрати можливо на сайті https://santan.ua/, щоб був якісним, надійним і довговічним? чому ці сірі такі дорогі, якщо вони потрібні тільки для петуній? такі питання виникають у більшості садівників і городників як напередодні, так і протягом усього теплої пори року. . Вибір шланга для поливу саду та городу ставить в глухий кут найдосвідченіших господарів, оскільки від різноманітності рябить в очах. На вартість і термін служби виробів впливає безліч факторів. Розглянемо їх докладніше.

Тут криється головна проблема-навколишнє оточення і широта сфери застосування. Якщо шланг буде служити тільки для поливу рослин в саду або городі, то можна вибрати найдешевший варіант. В такому випадку чудово підійдуть серії rudes export і symmer super light. Вони не витримують наїзду автомобіля або навантаженої тачки, не мають покриття від зростання водоростей всередині. Ціна такого шланга для поливу низька, він витримує стандартний тиск в системі водопостачання в 5-8 атмосфер. Такі моделі відмінно справляються зі своїми функціями без необхідності переплачувати за додаткові параметри. Не варто боятися вибирати такі шланги для поливу – при належному догляді вони прослужать не 1-3 сезони за інструкцією, а 5 і більше.

Якщо ж є ймовірність великих механічних навантажень, то необхідно купувати вироби міцніше. В такому випадку бажано вибрати шланг для поливу symmer серії professional. Він витримує тиск до 24 атмосфер і наїзд вантажного транспорту. Його можна застосовувати в процесі установки дерев та інших рослин на свої місця при роботах з ландшафтного дизайну. Його можна застосовувати безпосередньо на будівництвах.

Який шланг для поливу краще вирішує кожен, але варто враховувати, що вони не виділяють в транспортується рідина шкідливих і небезпечних речовин. Воду з них можна пити без побоювань для здоров’я. На відміну від гумових шлангів, використовуваними для технічного водозабезпечення, садові завжди фарбують в яскраві кольори.

Дані вироби, в основному, роблять з полівінілхлориду. За допомогою різних добавок можна надати йому найрізноманітніші властивості. До того ж зазначений полімер можна повторно переробляти. Він має значну еластичність і стійкість до широкого діапазону температур.

Вибирають садові шланги і з гуми, але вони мають велику вагу і не дуже зручні в роботі. До того ж їх вартість досить висока. Зараз такі вироби користуються невеликою популярністю і досить рідкісні. Головна їх проблема-це складність в роботі з пристосуваннями через важкість матеріалу.

Його варто розглянути окремо. Він складається з двох не з’єднаних між собою матеріалів, що забезпечує гнучкість при герметичності і еластичності.

Верхній шар складається з щільного речовини (пвх і подібного синтетичного волокна), здатного обмежено подовжуватися і розширюватися. Він регулює розмір шланга, який збільшується. Він захищає його від дії ультрафіолетового світла, проколювання соломою, палицями, шипами. Зовні виглядає як тканина, зібрана гармошкою або велика в’язка з товстої нитки.

Внутрішній шар в переважній більшості моделей силіконовий, оскільки може необмежено збільшуватися в розмірі. Матеріал характеризується великою кількістю робочих циклів розтягування / стискання. У нашому каталозі до них відносяться самоудлиняющиеся шланги torus, що поставляються спільно з фітингами для підключення до крана і розпилювальним пістолетом. Такий рукав дає можливість економити простір на полиці, оскільки при роботі збільшується в 3 рази.

Від цього залежить його стійкість до дії певних зовнішніх факторів. Їх може бути від одного до 5 і більше. Найчастіше на сучасному ринку представлені тришарові поливальні шланги. Зовнішній шар захищає їх від руйнівної дії ультрафіолетових променів, механічних пошкоджень. У професійних серіях від наїздів садових тачок і автомобілів.

Внутрішній куля роблять особливо гладким і зі спеціальними антибактеріальним напиленням. Він повинен забезпечити хороший струм води і перешкоджати її просочуванню назовні. Так само на ньому не повинні рости і розвиватися водорості, що знижують гідродинамічні показники. У них можуть затримуватися хвороботворні організми, стаючи причиною забруднення.

Середнім шаром в більшості шлангів є армована нитка. Він дозволяє рівномірно розподілити тиск по всій поверхні виробу, скріплює поверхню полімеру, перешкоджаючи його розриву. Який хороший шланг для поливу не був би, його не варто купувати без армування. Воно значно покращує технічні характеристики і термін експлуатації.

Від цього значення залежить пропускна здатність. Зі збільшенням розміру зростає здатність за одиницю часу подавати обсяг рідини. Великі діаметри шлангів найкраще підходять для транспортування води на значні відстані в автоматичних системах поливу з розпилювачами. Для ручного зрошення підходять вироби на ½ дюйма. Вони відмінно поєднуються з більшістю кранів, маючи аналогічний розмір.

Якщо не знаєте, як підключити шланг для поливу, то не варто засмучуватися. Для цього є спеціальні фітинги (адаптери, перехідники, коннектори, штуцерні, цангові і різьбові з’єднання). Вони дають можливість не тільки підключити пристосування до джерела, а й об’єднувати їх в єдину систему.

Для цього застосовуються вже названі фітинги. Вони повинні відповідати діаметру шланга. Спосіб їх фіксації залежить від конкретного з’єднувача. При використанні швидкознімних з’єднань кінці шланга фіксують в особливих затискачах. У них є спеціальний механізм, що дозволяє швидко збирати і розбирати систему. Особливо це зручно для дач.

На штуцерних з’єднаннях шланг для поливу фіксується хомутами. Він має два кінці, на яких кріпиться рукав. Якщо з одного боку різьба, то його можна застосовувати для підключення до точки водопостачання шланга.