Як заощадити на оренді автомобілі

6-20-2020


Оренда машини пов’язана з непередбаченими витратами. Миття, заправка, парковка, ДТП, додаткове обладнання, платні дороги – все це різко збільшує витрати. На скільки? Як заощадити? Спробуємо розібратися. Також хочемо вам порекомендувати аренда авто, впевнений ви знайдете тут авто для себе.


Візьмемо для прикладу 10-денну оренду середньостатистичного бензинового автомобіля в Києві. Вона коштує 15000 грн.Витрати на бензин при добовому пробігу 150 км складуть 5000-5500 грн. А це близько 30% загальних витрат. Врахуйте, при поверненні авто прокатної компанії в баку має бути стільки ж палива, скільки і при отриманні. Різниця оплачується за тарифами прокатника.

Порада№1:щоб заощадити на заправці, орендуйте малолітражки або машини з дизельним двигуном, які в міському циклі споживають на 25-30% менше палива, ніж бензинові аналоги.
Середні ціни на паркування в Києві варіюються від 40 до 80 грн/год. У святкові дні і по неділях вона безкоштовна. Але в серпні 2015 року на 75 вулицях в околицях Бульварного кільця тарифи збільшені до 130 грн/год в період з 8:00 до 20:00. Це означає: загальні витрати на стоянку орендованого автомобіля зросли.Якщо врахувати, що щодня ви будете витрачати 160 грн на парковку, за 10 днів набіжить 1600 грн.

Порада№2:щоб заощадити на парковці, користуйтеся безкоштовним резервом – перші 15 хвилин стоянки не оплачуються.


Середня вартість мийки по Києву– 500 грн.
Скориставшись послугами автомийки самообслуговування, можна заощадити 300-400 грн. Хоча в холодну пору року і при сильних забрудненнях краще звертатися до професіоналів.


Прокат дитячого крісла та GPS-навігатора на 10 днів коштує 1800 грн. Якщо використовувати особисте обладнання,
оренда авто в Києві обойдется дешевше. При їзді в столиці та її околицях з якісним 3G, 4G-покриттям альтернативою навігатора стане смартфон з встановленим додатком.


Парковка другим рядом, на газоні, на тротуарі, на зупинці громадського транспорту загрожує штрафом і навіть вивезенням автомобіля на штрафмайданчик. Евакуація сплачується порушником. Її вартість залежить від регіону, в Києві може досягати 7000 грн.
За перевищення швидкості в столиці доведеться заплатити від 500 до 5000 грн. За ще одне часте порушення – виїзд на виділену автобусну смугу – з 2016 року стягують 3000 грн.


Необхідно враховувати, що прокатна компанія штрафує за несвоєчасне повернення автомобіля, поява нових внутрішніх і зовнішніх дефектів. При отриманні машини зафіксуйте у присутності менеджера всі видимі дефекти: вм’ятини, сколи, подряпини.