ГБО 3 покоління

2-4-2020

not found
Не економте на емоціях, економте на пальному.
Також хочемо вам порекомендувати https://lpg-gas.com.ua/komplekty-gbo/polnye-komplekty-2-3-pokolenie/
На ринку ГБО існують декілька типів систем газобалонного обладнання. Для їх класифікації прийнято використовувати термін «покоління».
Кожне покоління працює за своїм принципом.
Для початку потрібно сказати, що відмінність у системах відноситься до елементів подачі газу, а також системи управління. Інші компоненти (балон, газові трубки, заправний пристрій) у всіх поколінь ідентичні.
Ежектор з регістром (з електро або вакуумним редуктором).
Найпростіша схема подачі газу в двигун, оснащується ежекторним редуктором з електро-або вакуумним керуванням. Далі простий механічний дозатор і змішувач.
Газ подається у впускний колектор, в загальний ресивер.
Основа системи така – ж як і в першому поколінні, тільки замість простого механічного дозатора, встановлюється кроковий двигун, сигнал на який приходить від контролера. Вхідними сигналами для нього служать сигнал лямбда – зонда і датчик положення дросельної заслінки. Має також назву, лямбда – контроль система.
Впорскування газу не використовує за основу розрахунку упорскування газу стратегію впорскування бензину.
У цій системі використовується редуктор з надлишковим тиском. Газ подається окремо на кожен циліндр. Дозується спеціальним дозуючим пристроєм з кроковим двигуном. Не використовує для розрахунку необхідної кількості газу стратегію впорскування бензину.
При роботі на газі, двигуном продовжує керувати бензиновий блок управління, тільки сигнал на бензинові форсунки є вхідним сигналом для газового блоку управління. Газовий блок управління вносить свої корекції, враховуючи також температуру газу, форсунок, тиск газу і управляє електромагнітними газовими форсунками. газовий блок управління є надбудовою і при роботі задіяні всі штатні датчики двигуна.
Впорскування рідкого газу з насосом в баку.
У цій системі також як і в системі 4 – го покоління. При роботі на газі, двигуном продовжує керувати бензиновий блок керування, сигнал на бензинові форсунки є вхідним сигналом для газового блоку управління. Основна відмінність від системи 4 – го покоління є, те що газ подається в колектор в рідкому вигляді. Для того, щоб забезпечити стабільний тиск газу і виключити ймовірність випаровування газу до форсунок в балоні встановлений газовий насос. У систему 5 – го покоління відсутній редуктор – випарник, що, безсумнівно, полегшує монтаж в сучасних моторах, де мало місця в підкапотному просторі.