Гумки для щіток склоочисника

1740

Гумки для щіток склоочисника, як правило, працюють у складних метеоумовах — дощ, сніг, обмерзання поверхні скла. Відповідно, вони витримують значну механічну навантаження і без належного догляду швидко вийдуть з ладу. Для водія важлива не тільки тривалість, але і якість їх роботи. Адже вони забезпечують не тільки комфорт, але і безпеку водіння в складних метеоумовах. Далі наведена інформація про те, як підібрати гумки для щіток по сезону, питання встановлення, експлуатації, а також догляду за ними. В кінці матеріалу представлений рейтинг популярних торгових марок, якими користуються автолюбителі нашої країни. Він був складений на основі реальних відгуків, знайдених в мережі інтернет.

Зміст:

  • Види гумок
  • Які гумки підібрати
  • Як встановлюються
  • Як продовжити термін служби гумок
  • Рейтинг кращих щіток

Види

Більшість гумок на сьогоднішній день виробляють з м’якого гумового складу на основі каучуку. Однак, крім таких виробів на сьогоднішній день у продажу є також такі їх види:

  • з графітовим напиленням леза;
  • силіконові (існують варіації не лише білого кольору, але і інших відтінків);
  • з тефлоновим покриттям (на їх поверхні ви можете побачити жовті смужки);
  • з гумо-графітової суміші.

Зверніть увагу, щоб робоча кромка гумки не скрипіла в процесі експлуатації її поверхню покривають графітом. Тому рекомендуємо вам купувати саме такі вироби. Крім того, такі гумки стійкі до перепаду температур і впливу ультрафіолету, тому напевно прослужать вам довгий час.

Гумки для щіток склоочисника

Профілі гумок двірників

Гумки для щіток склоочисника

Літня і зимова типи гумок

Які гумки краще і як їх підібрати

Необхідно розуміти, що кращих гумок для щіток склоочисника не існує. Вони всі різні, відрізняються конструкцією профілю, складом гуми, ступенем зносостійкості, ефективністю роботи, ціною і так далі. Тому для будь-якого водія краща гумка щіток «двірників» — це та, яка оптимально підходить для нього по всім перерахованим і деяким іншим параметрам. Розглянемо їх детальніше.

В першу чергу вони поділяються за сезонності. Бувають літні, всесезонні і зимові гумки. Їх основна відмінність складається в еластичності гуми, з якої вони зроблені. Літні, як правило, тонше і менш пружні, зимові ж, навпаки, більш масивні і м’які. Всесезонні варіанти являють собою щось середнє.

Гумки для щіток склоочисника

Різні профілі гумок

При виборі тієї чи іншої щітки необхідно враховувати наступні параметри:

  • Розмір або довжина гумки. Існує три основних типорозміри — 500…510 мм, 600…610 мм, 700…710 мм. Варто купити резинку для щіток склоочисника тієї довжини, яка відповідає каркаса щітки. В крайньому випадку можна придбати її довше, а зайву частину обрізати.
  • Ширина верхньої і нижньої кромок. Відразу варто відзначити, що більшість сучасних гумок мають однакову ширину нижньої і верхньої кромок. Однак зустрічаються варіанти, де ці значення відрізняються в одну чи іншу сторону. Вибирати необхідно виріб, рекомендоване виробником вашого авто. В крайньому випадку, якщо вас все влаштовувало в попередній щітці, можна встановити аналогічну нову.
  • Профіль леза. Існують гумки з однопрофільних і багатопрофільних лезами. Перший варіант носить загальну назву «Бош» (також можна зустріти його англійська назва Single Edge). Однопрофільні гумки найкраще підходять для використання взимку. Що стосується багатопрофільних гумок, то по-російськи вони називаються «ялинки», по-англійськи — Multi Edge. Відповідно, вони більше підходять для теплої пори року.
  • Наявність металевих направляючих. Існують два основних варіанти гумок для склоочисника з наявністю металевих направляючих і без таких. Перший варіант підходить для каркасних і гібридних щіток. Їх перевага полягає в можливості замінити не тільки безпосередньо гумки, але і металеві вставки. Це дозволяє збільшити пружність застарілого каркасного елемента. Що стосується гумок без металевих напрямних, то вони призначені для установки на безкаркасні двірники. В даному випадку напрямні не потрібні, оскільки такі двірники обладнані власними притискними пластинами.
  • Гумки для щіток склоочисника

    Заміна гумки на безкаркасних двірників

    Щоб замінити гумки безкаркасних двірників, потрібно підчепити і зняти заглушку на верхньому кінці, потім відігнути фіксатор і витягнути гумку.
    Детальніше

    Гумки для щіток склоочисника

    Заміна двірників Мазда СХ-5

    Заміна двірників Мазда СХ-5 показана в цьому фотозвіті. Спочатку треба поставити двірник у вертикальне положення. Потім повернути щітку двірника під невеликим кутом, підчепити фіксатор викруткою і відкрити фіксатор.
    Детальніше

    Гумки для щіток склоочисника

    Антидощ. Нанопокриття антидощ своїми руками

    Що являє собою антидощ і як зробити засіб для захисту скла антидощ своїми руками.
    Детальніше

    Як встановлюються

    Гумки для щіток склоочисника

    Заміна гумки

    Розглянемо детальніше питання заміни гумок на щітки склоочисника. Ця процедура нескладна, однак вимагає наявності додаткових інструментів, і елементарних навичок монтажних робіт. Зокрема, з інструментів вам знадобиться ніж з гострим лезом і гострим ж наконечником, а також безпосередньо нова гумка. Для більшості марок щіток і гумок процедура заміни буде аналогічна, і виконується за наступним алгоритмом:

  • Щітки бажано зняти безпосередньо з повідка двірника. Це значно спростить проведення майбутньої операції.
  • Взяти однією рукою щітку з боку засувки, а ножем в іншій руці акуратно підчепити гумку, після чого витягнути її з посадочного місця, подолавши зусилля затискачів.
  • Через пази до щітку просунути нову гумку, і з одного боку, закріпити її фіксатором.
  • Якщо гумка виявилася занадто довгою, і з протилежного боку стирчить її кінець, то з допомогою ножа необхідно відрізати зайву частину.
  • Зафіксувати гумку в корпусі щітки з допомогою кріпильних елементів.
  • Встановити щітку на місце.
  • Не міняйте гумку на одному і тому ж підставі більш двох разів! Справа в тому, що в процесі експлуатації двірників зношується не тільки вона, але і металевий каркас. Тому рекомендується купувати комплект цілком.

    Щоб стикатися з процедурою заміни рідше, необхідно дотримуватися нехитрих процедур, що дозволяють збільшити їх ресурс, а відповідно, і термін експлуатації.

    Гумки для щіток склоочисника

    Вибір гумок для двірника

    Гумки для щіток склоочисника

    Заміна гумок безкаркасних двірників

    Як продовжити термін служби гумок

    Гумки і самі двірники з часом природним чином зношуються і повністю або частково виходять з ладу. У кращому випадку вони просто починають гірше очищати поверхню скла, а в гіршому — не робити цього зовсім. Автовласник своїми силами може продовжити термін їх експлуатації, а також частково відновити їх у разі необхідності.

    Причинами часткового виходу щіток з ладу можуть бути кілька причин:

    Гумки для щіток склоочисника

    Щітки BOSCH

    • Рух по поверхні скла «в суху». Тобто, без використання змочувальній рідини (води або зимового очищення розчину, «незамерзайки»). При цьому значно збільшується тертя гуми, і вона поступово не тільки тоншає, але і «дубіє».
    • Робота по дуже забрудненому і/або пошкодженого скла. Якщо його поверхня має гострі сколи або велике налипання сторонніх предметів, то навіть з використанням змочувального кошти гумка відчуває на собі надмірне механічне вплив. Як наслідок, вона швидше зношується і виходить з ладу.
    • Тривалий простій без роботи, особливо в повітрі з низькою відносною вологістю. При цьому гума сохне, втрачає еластичність і свої експлуатаційні властивості.

    Для продовження терміну служби щітки, і зокрема гумки, необхідно уникати виникнення перерахованих вище ситуацій. Також не варто забувати про банальний факт низької якості як щіток, так і безпосередньо гумок. Особливо цим грішать дешеві вітчизняні та китайські вироби. Існує ще кілька порад, які стосуються використання цих матеріалів.

    Не купуйте відверто дешеві щітки і гумки для склоочисників. По-перше, вони погано справляються з роботою і можуть пошкодити поверхню скла, а по-друге, термін їх експлуатації значно нижче, і ви навряд чи зможете заощадити гроші.

    Правильна експлуатація та догляд

    Спершу зупинимося на питанні правильної експлуатації щіток для двірників. Виробники, так і досвідчені автомобілісти рекомендують дотримуватися кількох нескладних правил на цей рахунок. Зокрема:

    Гумки для щіток склоочисника

    Очищення скла від снігу

    • Ніколи не намагайтеся очистити поверхню скла від намерзлого льоду з допомогою склоочисника. По-перше, у більшості випадків ви не досягнете потрібного результату, а по-друге, при цьому ви будете піддавати щітки значного зносу. Для вирішення згаданої проблеми існують спеціальні скребки або щітки, які продаються в автомагазинах і коштують зовсім недорого.
    • Ніколи не використовуйте двірники без змочувальній рідини, тобто, в «сухому» режимі. Так дуже зношуються гумки.
    • У жарку і суху погоду, коли немає дощів, потрібно періодично включати склоочисники в режимі омивання скла з тим, щоб регулярно змочувати гумки двірників. Це не дасть їм потріскатися і втратити еластичність, а отже, і збільшить термін їх служби.
    • Взимку, в період постійних, навіть незначних, морозов щітки склоочисника необхідно знімати або хоча відгинати їх з тим, щоб гума не примерзала до скла. В іншому випадку вам доведеться в буквальному сенсі відривати її від поверхні скла, а це автоматично призведе до її пошкодження, можливій появі тріщин і задирок, а отже, і до зниження ресурсу і навіть виходу з ладу.

    Що стосується догляду, то тут також існує декілька рекомендацій. Головне, проводити описані нижче процедури регулярно. Так ви забезпечите тривалу експлуатацію щіток.

    • Взимку (в морозну погоду) щітки необхідно регулярно знімати і промивати в теплій воді. Це дає можливість гумі уникнути «дубен». Після такої процедури гуму необхідно ретельно витерти і дати добре просохнути, щоб з неї зникли дрібні частинки води.
    • У будь-який час року (а особливо з середини осені до середини весни) необхідно виконувати регулярний візуальний огляд стану щиток, і зокрема, гумок. Також при цьому потрібно очищати їх поверхні від налиплого бруду, снігу, частинок льоду, прилиплих комах і так далі. Це не тільки збільшить ресурс гумки і якість її роботи, але і запобіжить появу на поверхні скла подряпин і потертостей від перерахованих дрібних частинок. Це в тому числі корисно і для корпусу щітки, оскільки при пошкодженні її покриття вона може покритися корозією.

    Ще одна корисна порада, що стосується не тільки збереження цілісності гумок, але і поліпшення видимості через лобове скло під час їзди при опадах полягає у використанні так званих “Антидождей”. Огляд кращих засобів представлений в окремому матеріалі.

    Виконання перерахованих вище рекомендацій дозволить вам збільшити ресурс щіток і безпосередньо гумок. Головне, регулярно стежити за їх станом і виконувати профілактичні заходи. Однак у разі, якщо ви помітили значне погіршення стану гумки, то рекомендуємо вам скористатися простими порадами, які дозволяють частково відновити виріб.

    Відновлення

    Що стосується відновлення стану і функціонування старих гумок для двірників, то існує декілька рекомендацій, які були розроблені досвідченими автомобілістами, і повсюдно використовуються ними. Отже, алгоритм відновлення виглядає наступним чином:

    Гумки для щіток склоочисника

    Відновлення гумки склоочисника

  • Необхідно перевірити гумку на наявність механічних пошкоджень, задирок, тріщин і так далі. Якщо виріб сильно поврждено, то відновлювати його не має сенсу. Краще купити нову гумку для склоочисника.
  • Аналогічну процедуру потрібно провести і з каркасом. Якщо він пошкоджений, є значний люфт, то така щітка також підлягає утилізації.
  • Гумку потрібно ретельно знежирити. Для цього можна використовувати будь-які неагресивні по відношенню до гумі засоби (наприклад, уайт-спіритом).
  • Після цього потрібно за допомогою дрантя або інших підручних засобів тщетально очистити поверхню гумки від наявної бруду (як правило, її там чимало). Процедуру потрібно виконувати ретельно, можливо за кілька циклів!
  • Нанести на поверхню гумки силіконову змазку. Надалі вона поверне матеріалу еластичність. Потрібно гарненько розмазати склад по поверхні рівномірним шаром.
  • Залишити гумку на кілька годин (чим товще гумка, тим більше часу необхідно, але не менше 2…3 годин).
  • З допомогою обезжпривателя ретельно видалити силіконове мастило з поверхні гумки. Деяка її частина залишиться всередині матеріалу, що сприятиме кращій роботі виробу.
  • Перераховані процедури дозволяють з невеликими зусиллями і мінімальними фінансовими витратами відновити гумку. Однак повторимося, що відновлювати варто лише виріб, який ще не остаточно вийшло з ладу, в іншому випадку процедура не має сенсу. Якщо щітка має тріщини або задирки, то її потрібно замінити на нову.

    Рейтинг кращих щіток

    Представляємо рейтинг найпопулярніших щіток для двірників, який був складений з урахуванням реальних відгуків, знайдених в інтернеті, а також їх оглядів і цін. У наведеній таблиці є артикули, які дозволять вам надалі замовити виріб в інтернет-магазині. Сподіваємося, що наведена інформація допоможе вам підібрати оптимальний для вас варіант.

    Гумки для щіток склоочисника

    DENSO Wiper Dlade Hybrid. Оригінальні щітки, випущені під цією торговою маркою, є дуже якісними, і відгуки про них самі позитивні. Однак існує проблема — їх більш дешеві аналоги випускають в Кореї, а ось вони-то, як раз високою якістю не відрізняються. Тому при покупці дивіться на країну виробництва. Щітки є, по суті, універсальними, мають графітове покриття леза, тому їх можна використовувати в будь-який час року.Середня ціна за станом на осінь 2017 року становить 1090 рублів. Номер в каталозі — DU060L. Номери оригінальних гумок — 350мм — 85214-68030, 400мм — 85214-28090, 425мм — 85214-12301, 85214-42050, 430мм — 85214-42050, 450мм — 85214-33180, 85214-30400, 475мм — 85214-30390, 86579-AJ050 (від Subaru), 500мм — 85214-53090, 530 мм — 85214-48031, 550мм — 85214-53080, 85214-0T040, 600мм — 85214-30380, 650мм — 85214-68020, 86579-AJ000(від Subaru), 700мм — 85214-28080.

    Відгуки:
    • Гумки для щіток склоочисникаПозитивні
    • Гумки для щіток склоочисникаНейтральні
    • Гумки для щіток склоочисникаНегативні
    • Бош більше не візьму, тепер тільки денсо
    • Корея рік відходила без нарікань
    • У мене воши бельгійські, користувався поки що не багато, але подобаються більше корейських денсо, після зими поставлю подивлюся
    • Завжди (взагалі завжди) при виборі щіток, якщо почитати інтернет, що саме по собі вже помилка, то легко виділити кілька типів порадників: від «Кирияши супермегавайпер иксэль» за 5 тисяч до «друга праворуч на верхній полиці в найближчому Ашані» за 100 рублів. і прихильники супротивників б’ються з противниками прихильників до одуріння захищаючи свою точку зору, про яку щітку наводяться купа аргументів за і стільки ж проти, кількість позитивних відгуків приблизно дорівнює кількості від’ємних і тривати цій битві призначено до кінця часів… а я піду куплю Denso Wiper Blade ще разок, вони виглядають круто і чистять відмінно)
    • Я на денсо року 3 відкатав, тобто в результаті використовував їх близько 10 пар, всі вели себе дуже стабільно, через 2-3 місяці починали смугою.
    • Був затятим прихильником щіток Denso. Пробував купу інших, каркасних і безкаркасних, краще денсо нічого не бачив. У серпні на южнопортовом авторинку на пробу взяв об’єднані щітки Aviel, візуально дуже схожі на денсо. І ось на подив виявилися дуже гідними. Прочищають відмінно і рівномірно всю поверхню скла. Та й ціна — денсо за пару обходиться близько 1500р, а ці 800р. Минуло півроку, мені ці щітки подобаються ще більше. Вони за півроку реально не зносилися, чистять так само, як в самому початку. Denso вистачало на 3 місяці, потім починали сильно смугою.
    • Корейські денсо то ще давно. Через 2 місяці заполосили, до цього ипонские денсо 2 роки відпахали.
    • Я їх не березі — по замороженому склу не тру, поки повністю не розтане, від лобовухі не відриваю (якщо взимку прилипли за ніч) і тд, і один фіг в перший рік нові+комплект і в цьому році ще поміняв, іншого: 3 комплекти за 2 роки. ) ЗИ: щітки брав денсо…
    • Купував як то раз, так через три місяці знову потрібна була заміна.
    • Все, з денсо я остаточно розпрощався. Виколупав з заначки нову пару, поставив. Блін, місяць від’їздили і все, пипец, заполосили, як наволоч.
    • Вставив denso взимку чистять так собі, і постійно останавливаютя по середині лобового скла.
    • Не сподобалися вони мені швидко застрибали по склу.

    Гумки для щіток склоочисника

    BOSCH Eco. Це жорстка каучукова щітка. В її корпусі є каркас з металу з антикорозійним покриттям методом нанесення подвійного шару порошкової фарби. Гумка зроблена методом лиття, з натурального каучуку. Завдяки такому способу виготовлення, лезо отримує ідеальну робочу кромку, на якій відсутні задирки і нерівності. Гумка не вступає в реакцію з агресивними компонентами омивача лобового скла, не пересихає під впливом сонячних променів і високих температур навколишнього середовища. Не тріскається і не стає крихкою на морозі. Приблизна ціна за станом на осінь 2017 року — 130 рублів. Номер в каталозі — 3397004667.

    Відгуки:
    • Гумки для щіток склоочисникаПозитивні
    • Гумки для щіток склоочисникаНейтральні
    • Гумки для щіток склоочисникаНегативні
    • Брав Бош звичайні каркасні, за ціною та якістю саме те!
    • У мене рік точно ходять, взимку нормально.
    • Теж такі юзал. В цілому щітки якісні, але виглядають якось неприродньо. Віддав на Калину.
    • Я за щітки Bosch 3397004671 і 3397004673. Коштують копійки, працюють відмінно!
    • Бош теж відмінні, особливо коли каркас пластиковий, навіть взимку з ними дуже непогано, але термін служби ледь більше ніж у карала, який, до речі, схожий на безкаркасник бош.
    • До цього літа весь час брав Alca безкаркасні, в цьому році вирішив спробувати подешевше, взяв Боші каркаснікі найдешевші. Спочатку було норм, терли добре, взагалі безшумно, приблизно через півроку-стали гірше чистити, і з’явився скрип.
    • Брав влітку Bosch Eco за якісь копійки, чистять відмінно! Але через три тижні у них розбовталися пластикові кріплення і вони почали злітати на ходу.
    • Ну не такі дорогі, якщо каркасні. У мене комплект виходить 300 р. (55+48 см) в Ашані, а так да, вистачає на рік-півтора.
    • Поставив місяць тому каркасні Бош Еко 55 і 53см відповідно. Не сподобалися вони, вже погано чистять.
    • І ось зараз вирішив заощадити, а саме поставив Бош Еко (каркас), результат неудовлетварительно. Щітки скачуть, роблять «бррр» періодично.
    • Увіткнув на літо спочатку прості каркасні бош-полосят, не зрозуміло чому. Лобове не старе, змінювалося недавно.
    • Щас стоять бош еко… але що то за 3 місяці нашкрябали скло разонравітся…

    Гумки для щіток склоочисника

    ALCA WINTER. Це безкаркасні щітки, призначені для використання в холодну пору року. Вони мають середню жорсткість, і відмінно працюють в умовах низьких температур (випускаються на території Німеччини). В цілому ж, термін експлуатації у них досить великий, зокрема, число циклів близько 1,5 мільйонів. Единствевнным недоліком даних щіток є той факт, що їх небажано використовувати в теплу пору року, відповідно, доведеться виконувати їх заміну. В іншому випадку вони швидко вийдуть з ладу. Щітки і гумки можна використовувати на більшості автомобілів, але особливо вони популярні на машинах концерну VAG. Середня ціна при покупці через інтернет-магазин становить 539 рублів, каталожний номер — 74000.

    Відгуки:
    • Гумки для щіток склоочисникаПозитивні
    • Гумки для щіток склоочисникаНейтральні
    • Гумки для щіток склоочисникаНегативні
    • Зимові взяв Alca, труть добре взимку
    • Не перестаю всім на зиму рекомендувати ALCA (за номерами в «шапці» теми). Вже третю зиму з ними. Преотличные!!! Не примерзають практично ніколи, Лід в русі не налипає. Взагалі забув, коли останнього разу йдучи на ніч додому залишав двірники піднятими (з звичайними в нашому регіоні взимку можна тільки так).
    • Це ALCA Winter і тільки вони. Єдині двореики, які не треба віддирати від скла, порушувати перед відходом додому, зіскоблювати з них лід… В самому гіршому випадку перед поїздкою ляснув їх раз — і все льдышки самі пообсыпались.
    • +1, як мені здалося, Алка навіть не так дубіє на морозі, і сніг/лід до неї не сильно липнуть
    • Взимку вони проявили себе дуже добре, АЛЕ!!! з водійської сторони щітки вистачило рівно на сезон — десь тиждень тому почала смугою, при чому сильно — зараз вона залишає дуже широку смугу на лобовому склі прямо на рівні очей і не чистить зовсім, пасажирська норм. Якось так
    • Брав 3 роки тому Алку зимову в чухлах. Проїздив 2 сезону зимових. У минулому сезоні брав такі ж і виявилися авном рідкісних або браком, зняв через місяць чистили погано взимку таке чуство що подмерзали.
    • ALCA зимові в чохлі хороші двірники, але ось на швидкості погано притискають
    • Набувала якось восени щітки склоочисника Alca, у зв’язку з тим, що старі вийшли з ладу. Купила «Алку», зимові щітки, каркасні, з захистом. Але годяться як для зими, так і для осені. Завдяки захисному кожуху, вода не потрапляє, сніг теж, відповідно не леденеют. З дощем справлялися нормально, про сніг нічого особливого відзначити не можу – до морозів почали терти значно гірше, а потім і зовсім вийшли з ладу – почали просто розмазувати воду по склу. Три місяці відпрацювали. З плюсів – дешеві, із захистом від конструкції опадів. З мінусів — зовсім не довговічні.
    • Вже починаючи з 90 км/год починають погано притискати. Не вистачає щіток Alca Winter спойлера.
    • Теж alca здохли моментом.
    • Раніше Alca Winter брав, але в один момент вони зіпсувалися — купив 2 комплекти, обидва не терли вже відразу після установки, коротше, цілковите р. стали…
    • Відходили сезон.зараз поставив, думав хоч на 2 зими вистачить, вже пропуски і витрата омивайкі виходить кінський.буду шукати інші варіанти саме зимових

    Гумки для щіток склоочисника

    AVANTECH. Це щітки з бюджетного цінового сегмента. Бувають різні моделі, як літні, так і зимові, розміри від 300 до 700 мм. Щітки і гумки виконані по ОЕМ стандартам. За численними відгуками колишніх власників цих щіток можна зробити висновок, що термін їх експлуатації рідко перевищує один сезон (літній або зимовий). Щодо якості — це лотерея. Залежить від багатьох факторів — матеріалу виготовлення, терміну їх зберігання, розміру і так далі. Проте усе це компенсується невисокою середньою ціною — близько 100 рублів. Типовий варіант з каталожним номером ARR26.

    Відгуки:
    • Гумки для щіток склоочисникаПозитивні
    • Гумки для щіток склоочисникаНейтральні
    • Гумки для щіток склоочисникаНегативні
    • Зняв зимові в чохлах Avantech, відмінно відпрацювали (попередні їхні зимові служили 5сезонов). Спробував їх літні прості каркаснікі — поки труть ідеально. В те літо брав дешеві автопрофі-думав на сезон вистачить, але через два місяці стали жахливо прибирати.
    • Авантех безкаркасні пробував давно. В принципі бюджетний варіант за ціною і якістю. Нап тлі облажавшегося Боша думаю так — якщо Денсо теж дасть маху, то немає сенсу переплачувати за середню якість. Простіше Авантех брати — там якість теж середнє, але і ціна адекватна якості.
    • Аналогічно. Поставив Avantech Snowguard 60 см (S24) і 43 см (S17) вперед, а Snowguard Rear (тільки RR16 — 40 см) назад. 2 тижні — політ нормальний, задоволений. Нічого не чіпляє, видимість краще
    • Взяв на майбутню зиму зимові авантэч. Минулі авантеч експлуатував тільки взимку, прослужили 5 зим.
    • Авантеч гібриди стали «пердеть» з приходом мінуса на вулицю… влітку до них питань не було… так що заявлена всесезонність під питанням даних щіток…
    • Щодо зимових AVANTECH (Корея) — першу зиму добре чистять, а от потім гума чохла стає дуже м’якою і в’ялою, відповідно рветься швидко, мабуть незамерзайка на неї сильно впливає.
    • Спробувавши Avantech, якістю принаймні на пів року цілком був задоволений. Працювали без розлучень, але після зими з’явилися патьоки. Можливо зима — це щадний режим для щіток, але тим не менш хотілося б мати краще. Більш кращої якості щіток я ще поки не знайшов цін средного рівня. Купувати дорогі щітки якось шкода грошей, один знайомий купив — також залишився незадоволений якістю. Раз на пів року, а то може і раз в рік, якщо поміняти навесні — я думаю вони витримають, то мене це цілком влаштовує.
    • Щітки в принципі не погані, водійська тільки іноді в середині не чистить, погано прилягає. Випробував у сніг — нормально, впоралися. У мороз дубіють, але якщо не намерз на них лід, то чистять. Взагалі на 4 з мінусом. Для зими треба зимові в чохлі.
    • Ех смуток смуток щітки. Трут фігово. Водійська вгору тре добре, вниз — залишає посередині тонким шаром бруд. Кріплення зміщене, з-за чого у стійки ще більше ділянку не очищається. В плюсову погоду тре ще гірше ніж в мороз.
    • Та я теж багато що перепробував, Авантечь задубіли, ось вирішив спробувати NWB
    • А я все-таки викинув Avantech Snow Guard після місяця використання – не витримав знущання над своїми очима. Залишали дикі розлучення з будь-якою рідиною на склі, особливо не справлялися з жирним нальотом при температурі температурі. З гумок сліз графітовий шар і взагалі як-то понищився їх дрібною хвилею. Повернув назад бескаркасники Phantom з Стрічки і насолоджуюся чистим склом з одного помаху. До речі, став помічати багато реклами Авантеков на автобусах, мабуть на рекламу всі вкладення пішли, а продають партію подешевше.
    • У мене, напевно, якийсь корявий Авантек попався, за два тижні взагалі пересал терти, залишає дикі смуги по всій площі скла.

    Гумки для щіток склоочисника

    MASUMA. Вироби цієї торгової марки належать до середньої цінової категорії. Наприклад, гумки довжиною 650 мм і товщиною 8 мм реалізуються за середньою ціною 220 рублів за станом на осінь 2017 року. Відповідний каталожний номер — UR26. Також в лінійці є різні гумки — зимові, літні, всесезонні. Розміри — від 300 до 700 мм.

    Відгуки:
    • Гумки для щіток склоочисникаПозитивні
    • Гумки для щіток склоочисникаНейтральні
    • Гумки для щіток склоочисникаНегативні
    • Перепробував багато різних щіток.у мене престиж відповідно гібриди з новья стояли.купував щітки гібридні MegaPower, китайські.самі двірники хрень. я їх викидав а гумки залишав.зараз поставив Masuma.у грошах на даний момент мегапоуэр -600, матсума-500. тому зупинився на Masuma. це зовсім не реклама, просто розповідаю, що мені сподобалося! імхо!
    • На зиму поставив ‘Masuma MU-024W’ і ‘Masuma MU-014W’. Працюють беззвучно, смуг не залишають.
    • В заметіль і сильний снігопад при температурі -1 / -2 зимові Машумы проявили себе гідно. З рідкісною періодичністю був скрип на зворотному ходу. Інших нарікань поки немає.
    • Я собі Мазуму поставив, зимові! Труть на ура, дуже ними задоволений
    • Зараз поставив зимові Масума, ніби непогано, чистять добре, але був тут у нас на днях крижаний дощ, ось після нього поки скло не потеплішало до кінця скакали по лобовому. Взяв їх за порадою продавців (є у нас спеціалізований магазині за ним і свічок), ніби як написано Ипония, але що то дуже сумніваюся що звідти. Ціна вийшла близько 1600 за 55 і 48. Там же в Магазині сказали що якість, у алкі не дуже, шлюб часто буває, у масумы при шлюбі обмінюють без проблем.
    • Брав японські MASUMA, повідець зверху звичайно. У колеги на інсигнії такі стоять, труть дивовижно, а от мені на кашаке не дуже сподобалися. Віддав 1200р. з доставкою
    • Брав такі ж, пропрацювали один сезон, почали скрипіти і не те що смугою, а цілий сектор погано чистити, виконання хороше а в роботі не особливо сподобалися
    • Коли поставив таке враження, що скла немає взагалі, ні розлучень ні смужок — чистить ідеально. (але це може бути із за того, що вони нульові, на скільки їх вистачить поки не знаю і скло ще свіже). А от, на тому тижні, коли був снігопад і морозець, вони підвели. Тобто на них утворився лід і т. до. їх конструкція досить хитромудра отримати цей лід, по швидкому, як на звичайних щітках не вийшло. Загалом ставлю четвірку. Поки їх зняв, чекають літа… по моєму вони для літа і зроблені
    • Побачив тут тему про зимові двірники – тут як на зло перший снігопад (стояли гібриди Масума)- останні кілометри дороги в село їхав на дотик, прокляв все (не видно ні куя).
    • Я тільки що спробував, скриплять зарази з першого помаху, буду замовляти знову трико NF
    • Masuma жорсткі гумки… риплять і труть погано вже через пару місяців! не раджу!
    • У другий сезон то я сам зламав заглушку на верхньому кінці щітки, то зламалися самі, з-за цього щітка розбовталася і почала терти скло цієї заглушкою — підсумок 6 см завдовжки і 1 см в товщину подряпане скло в лівому верхньому кутку. Затерте до білого. Думаю як і де заполірувати цю ділянку…

    Сподіваємося, що представлені відгуки, знайдені нами в мережі інтернет, допоможуть вам визначитися з вибором. Головне, що ви повинні пам’ятати при покупці, — намагайтеся уникати підробок. Для цього робіть покупки в перевірених магазинах, які мають всі сертифікати та дозвільні документи. Так ви мінімізуєте ризики.

    Замість висновку

    При виборі тієї чи іншої щітки і/або гумки для склоочисника звертайте увагу на їх розмір, сезонність, а також матеріал виготовлення (додаткове використання силікону, графіту і так далі). Що стосується експлуатації, то не забувайте періодично очищати поверхню гумок від наявного на їх поверхні сміття, а також бажано взимку мити їх у теплій воді з тим, щоб гума не так швидко зношуються. Також в мороз слід знімати двірники на ніч, або хоча б відводити двірники в бік від скла. Такі дії не дадуть резинкам примерзнути до його поверхні і вбережуть від передчасного виходу з ладу.