Як підібрати шини б/у

2-29-2020

not found
Блог про автомобілі та все що з ними пов’язано.
shina365.com.uaТакож хочемо вам порекомендувати
Як вибрати зимову гуму для автомобіля.
Зимовий період часу несе автовласникові дуже багато проблем, що тут говорити одні тільки екстремально низькі температури, непрохідні замети на дорогах, можуть змусити будь нервувати. Загалом, треба пережити цей сезон, одні взагалі не експлуатують машини взимку, напевно, це правильно – не можеш краще не ризикуй. Однак іншим варто правильно готуватися, і найперше, що приходить на розум — це зимова гума. А точніше-як її вибрати і коли купувати, якщо з якоїсь причини ще не встановили.
Хочеться відразу відсіяти всі питання з приводу літніх коліс – хлопці, не їздите на них взимку, це дуже небезпечно. Складно рушити, гальмувати і керувати. АЛЕ в середній смузі та на півночі, наявність зимових коліс, як я вважаю ОБОВ’ЯЗКОВО, це значно знижує аварії на дорогах.
Справедливості заради, окремо хочеться виділити південні регіони, де мінусова температура велика рідкість, таких я думаю, на місцевому законодавчому рівні — варто дозволити використання літніх варіантів. Все ж зимова гума вже нестійка при плюс п’яти градусів, вона просто починає «плисти», з – за її зайвої м’якості, керованість падає, а ось гальмівний шлях збільшується. На цьому я думаю, більше не будемо згадувати про літні колеса, все ж велика кількість автомобілістів має в своїх регіонах цілком нормальну зиму.
Що тут дивного запитаєте ви. Це справедливо і може бути виправдано, але існує думка, що взимку краще вибрати шину меншого радіусу і розміру — але в допусках вашого виробника. НА кузові машини зазвичай вказують, які радіуси і розміри потрібно застосовувати. Дивіться – влітку варто вибрати навпаки велику ширину і низький профіль, робиться це для того, щоб пляма зачеплення з дорогою було велике, а низький профіль дасть «жорсткість» проходження поворотів на великих швидкостях.
Однак зима, це зовсім інша – великі швидкості просто небезпечні (скрізь сніг і лід), так що низький профіль практично не використовується. Замість нього можна збільшити профіль, тобто взяти менший радіус. Вузька «колія» дозволить ефективно розрізати снігові замети і добиратися до жорсткого покриття. Знову ж таки вузький варіант дешевше.