Програматори ключів дистанційного керування центральними замками автомобіля

3-6-2021
Программатор VVDI MB BGA TOOL Xhorse (BASE) XDMBC0EN

Тут ми постаралися розкрити відповіді на найпопулярніші питання наших покупців по темі ключів запалювання. Щиро сподіваємося вони вам допоможуть правильно вибрати ключ. Також хочемо вам порекомендувати придбати программатор ключей у інтернет магазині xhorse.kiev.ua 

Чи є у мене в ключі чіп? Як визначити який чіп у мене в ключі? На якій частоті працюють кнопки цз? Чи потрібно прив’язувати ключ до автомобіля? Чи можна прив’язати б/у ключ? Як прив’язати чіп ключ? Як прив’язати кнопки управління цз? Як зробити дублікат ключа? Чим відрізняється копія від прив’язки нового ключа? Який емулятор чіпа вибрати для копіювання? Які чіпи можна скопіювати? Що таке чистий і підготовлений чіп? Які існують способи прив’язати ключ? Що таке емулятор чіпа? Чи можна нарізати лезо по вину? Чи можна замовити ключ по вину? Типи чіпів. Як ідентифікувати чіпи hitag2 по їх id? Чи можна зробити чіп для автозапуску з смарт ключа? Якщо я куплю ключ з чіпом, його потім потрібно буде прописати? Чи можете ви по бирці на ключі нарізати лезо? Чіп 4с містить попередньо записаний код або він порожній? При покупці ключа, hitag2 (id46) чим важливий тип чіпа?

  • Чи є у мене в ключі чіп?

    Це легко перевірити, роздобудьте трохи фольги (наприклад від шоколадки) і оберніть нею якомога щільніше в кілька шарів весь корпус ключа. Перевірте що ніде з під фольги не видніється корпус ключа, і зовні залишилося тільки лезо.Спробуйте завести двигун. Якщо двигун не заводиться або заводиться і відразу глухне, значить у вас встановлений іммобілайзер і в ключі встановлений чіп. Якщо двигун продовжує працювати, значить іммобілайзер не встановлений або відключений і чіпа в ключі немає.

  • Як визначити який чіп у мене в ключі?

    Найпростіший спосіб але недостатньо точний перевірити в каталозі ключів або запитати у нас через форму “задати питання” у верхній частині сторінки.Другий спосіб – це розібрати ключ. Ви можете відкрити корпус ключа і перевірити маркування на чіпі.Надішліть фотографію маркування чіпа до нас і ми вам допоможемо ідентифікувати тип використовуваного чіпа.Наприклад на чіпах nxp (philips) завжди присутній логотип і маркування (pcf7931, pcf7935, pcf7936, pcf7937, pcf7938). Чіпи nxp об’єднані з радіочастотним модулем управління цз мають логотип і маркування.Тут маркування, часто має тільки внутрішній код виробника. Іноді маркування і логотипу може не бути зовсім.Якщо немає можливості розібрати ключ, ви можете звернутися з проханням в майстерню з виготовлення автомобільних ключів, де роблять копії чіпів. Навіть якщо в майстерні буде найпростіший і дешевий прилад для копіювання чіпів вам зможуть визначити тип чіпа.

  • На якій частоті працюють кнопки цз?

    Для роботи кнопок управління центральним замком в різних країнах використовується різні діапазони частот.Наприклад в північній Америці (США, Канада) використовують діапазон 315mhz, в Європі і багатьох інших країнах включаючи Росію використовують діапазон 433-434mhz і 868mhz. В Японії 300-315mhz. Тому в Росії всі автомобілі повинні використовувати діапазон 433-434mhz, за винятком автомобілів куплених в США, Канаді, Японії і привезених потім в Росію.Часто позначення частоти можна знайти на маркуванні ключа або радіочастотного модуля.

  • Чи потрібно прив’язувати ключ до автомобіля?

    Так, обов’язково потрібно робити прив’язку, якби можна було просто робити дистанційно ключі на будь-який автомобіль, іммобілайзер не захищав би автомобіль від угону. Така функція доступна лише на кілька марок автомобілів (bmw, mercedes, land rover,…) при замовленні ключа у офіційного дилера з оформленням всіх відповідних документів.Будь-який інший ключ перед використанням необхідно прив’язати до автомобіля. Окремо прив’язати чіп для можливості завести автомобіль і окремо кнопки управління цз.

  • Чи можна прив’язати бу ключ?

    Якщо потрібно прив’язати чіп. Відповідь і так і ні. Залежить від того який використовується чіп і як виробник автомобіля заклав алгоритм роботи ключа.Наприклад на старих чіпах з фіксованим кодом можна використовувати б/у ключ скільки завгодно разів.Або у toyota склалося так що ключ спочатку повинен бути повністю запрограмований (підготовлений і золочений від перезапису). Такий ключ можна використовувати багато разів і один на багатьох автомобілях одночасно.Третій варіант коли автомобіль при прив’язці ключа, записує в нього конфігурацію і пароль і тип чіпа дозволяє змінювати пароль не знаючи пароля.Такий ключ можна використовувати другий раз але після прив’язки в новий автомобіль, він не буде працювати з попереднім.Деякі автомобілі спеціально перевірять перед прив’язкою чи новий ключ ви намагаєтеся прив’язати? в сучасних чіпах поміняти пароль в ключі, не знаючи старий пароль не вийде. Такий ключ повторно використовувати не можна.Прив’язати ж кнопки цз повторно цілком можливо. Часто можна купити б/у ключ з кнопками і замінити в ньому корпус і чіп на нові, а плату радіоканалу залишити стару.

  • Як прив’язати чіп ключ?

    Для прив’язки чіп ключа найкраще звернутися до фахівця з іммобілайзерів на багатьох сервісах є такі фахівці або в дилерський центр.Спеціаліст з іммобілайзерів як правило може вирішити більш широкі завдання, так як володіє приладами які можуть програмувати чіпи, робити перед підготовку ключів, прямий запис ключів через дамп. Дилер ж робить тільки ті функції які йому дав виробник автомобіля і не більше.

  • Як прив’язати кнопки управління цз?

    На більшості автомобілів кнопки управління цз можна прив’язати самостійно.Процедура прив’язки як правило однакова для всієї лінійки автомобілів однієї марки цього ж покоління.Роздобути процедуру прив’язки можна всього за пару хвилин пошуку в інтернеті.

  • Як зробити дублікат ключа?

    Потрібно звернутися в найближчу майстерню ключів. Вам наріжуть лезо і зроблять копію чіпа.Якщо ви хочете викидний ключ або ключ схожий на оригінал і заощадити трохи на чіпі.Ви можете попередньо придбати корпус ключа, заготовку, чіп для копіювання.І потім звернутися в майстерню тільки для нарізки леза і копіювання чіпа.